banner met spelende kinderen en zijkant delteykschool

Het team

Marion van Leeuwen

Leerkracht groep 1/2 a
Maandag en dinsdag
marion.vanleeuwen@delteyk.nl

Patricia Smulders

Leerkracht groep 1/2 a
Woensdag, donderdag en vrijdag
patricia.smulders@delteyk.nl

Sonny Verboeket

Leerkracht groep 1/2 b
Maandag, dinsdag en woensdag
sonny.verboeket@delteyk.nl

Tessa Holling

Leerkracht 1/2 b en 3
Maandag t/m woensdag (3)
Donderdag en vrijdag (1/2b)
tessa.holling@delteyk.nl

Lonneke Adriaans

Leerkracht groep 1/2 a en 3
Maandag (1/2 a), donderdag en vrijdag (3)
lonneke.adriaans@delteyk.nl

Jetty Mulder

Leerkracht groep 3
Donderdag en vrijdag
Leerlingenondersteuner, dinsdag
jetty.mulder@delteyk.nl

Vivian Steehouder

LIO stagiaire groep 3
Maandag en dinsdag

Gabriëlle Goud

Leerkracht groep 4 en talentcoach
Dinsdag t/m vrijdag
gabrielle.goud@delteyk.nl

Astrid Miltenburg

Leerkracht groep 5
Maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag
astrid.miltenburg@delteyk.nl

Kirsten van Pruissen

Leerkracht groep 5 en 7/8 en talentcoach
Maandag en dinsdag (7/8) Donderdag (5)
kirsten.vanpruissen@delteyk.nl

Jesse Smale

Leerkracht groep 6 en 8
Maandag (8) Dinsdag, woensdag, donderdag (6)
jesse.smale@delteyk.nl

Yvonne Boss

Leerkracht groep 6
Maandag, dinsdag, vrijdag
yvonne.boss@delteyk.nl

Justin Vos

Leerkracht groep 7
Maandag t/m vrijdag
justin.vos@delteyk.nl

Lisa van Duijn

Leerkracht
Dinsdag om de week (7) andere week
dinsdag in verschillende klassen
lisa.vanduijn@delteyk.nl

Nicole van Batenburg

Leerkracht groep 7/8
Woensdag t/m vrijdag
nicole.vanbatenburg@delteyk.nl

Chantal van het Lam

Leerkracht groep 8
Dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag
chantal.hetlam@delteyk.nl

Ondersteunend

Lieke van Kooten

Intern begeleider
Dinsdag en donderdag
lieke.van kooten@delteyk.nl

Eva Vernooij

Onderwijsassistent
maandag-, dinsdag- en donderdagmorgen
eva.vernooij@delteyk.nl

Administratief medewerker

Woensdag
administratie@delteyk.nl

Corine Flapper

Directeur
Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
corine.flapper@delteyk.nl