banner met spelende kinderen en zijkant delteykschool

 

Het team

Marion van Leeuwen

Leerkracht groep 1/2 a
Maandag en dinsdag
marion.vanleeuwen@delteyk.nl

Patricia Smulders

Leerkracht groep 1/2 a
Woensdag, donderdag en vrijdag
patricia.smulders@delteyk.nl

Sonny Verboeket

Leerkracht groep 1/2 b
Maandag, dinsdag en woensdag
sonny.verboeket@delteyk.nl

Tessa Holling

Leerkracht  groep 1/2 c
Maandag t/m vrijdag
tessa.holling@delteyk.nl

Astrid Miltenburg

Leerkracht groep 3 en 1/2b
Maandag t/m woensdag (3)
Donderdag, vrijdag (1/2b)
astrid.miltenburg@delteyk.nl

Jetty Mulder

Leerkracht groep 3
Donderdag en vrijdag
Leerlingenondersteuner, dinsdag
jetty.mulder@delteyk.nl

Gabriëlle Goud

Leerkracht groep 4 en talentcoach
Dinsdag t/m vrijdag
gabrielle.goud@delteyk.nl

Kirsten van Pruissen

Leerkracht groep 5 en talentcoach
Talentcoach op woensdag
kirsten.vanpruissen@delteyk.nl

Jesse Smale

Leerkracht groep 5
Dinsdag wisselende groepen Woensdag t/m vrijdag (5)
jesse.smale@delteyk.nl

Annemarie Faase

Zij-instromer groep 5
Maandag, dinsdag en donderdag
annemarie.faase@delteyk.nl

Yvonne Boss

Leerkracht groep 6
Maandag, dinsdag, vrijdag
yvonne.boss@delteyk.nl

Chantal het Lam

Leerkracht groep 6 en 7
Maandag en dinsdag groep 7, woensdag en donderdag groep 6
chantal.hetlam@delteyk.nl

Nicole van Batenburg

Leerkracht groep 7
Woensdag t/m vrijdag
nicole.vanbatenburg@delteyk.nl

Justin Vos

Leerkracht groep 8
Maandag t/m vrijdag
justin.vos@delteyk.nl

 

 

 

Ondersteunend

Lieke van Kooten

Intern begeleider
Dinsdag en donderdag
lieke.van kooten@delteyk.nl

Eva Vernooij

Onderwijsassistent
maandag-, dinsdag- en donderdagmorgen
eva.vernooij@delteyk.nl

Administratief medewerker

Woensdag
administratie@delteyk.nl

Corine Flapper

Directeur
Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
corine.flapper@delteyk.nl