banner met spelende kinderen en zijkant delteykschool

 

Het team

Marion van Leeuwen

Leerkracht groep 1/2 a
Maandag en dinsdag
marion.vanleeuwen@delteyk.nl

Patricia Smulders

Leerkracht groep 1/2 a
Woensdag, donderdag en vrijdag
patricia.smulders@delteyk.nl

Sonny Verboeket

Leerkracht groep 1/2 b
Dinsdag t/m vrijdag
sonny.verboeket@delteyk.nl

Bibi Verbeek

Leerkracht groep 3a
Maandag, dinsdag en woensdag
bibi.verbeek@delteyk.nl

Jetty Mulder

Leerkracht groep 3a
Donderdag en vrijdag
Leerlingenondersteuner, dinsdag
jetty.mulder@delteyk.nl

Annemarie Faase

Leerkracht groep 3b
Maandag, dinsdag en woensdag
annemarie.faase@delteyk.nl

Astrid Miltenburg

Leerkracht groep 3b
Woensdag t/m vrijdag
astrid.miltenburg@delteyk.nl

Gabriëlle Goud

Leerkracht groep 4 en talentcoach
Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
gabrielle.goud@delteyk.nl

Marieke Stienstra

Leerkracht LIO groep 4
Woensdag en donderdag
marieke.stienstra-stagiaire@delteyk.nl

Kirsten van Pruissen

Leerkracht groep 5 en talentcoach
Talentcoach op woensdag
kirsten.vanpruissen@delteyk.nl

Jesse Smale

Leerkracht groep 5
Dinsdag wisselende groepen Woensdag t/m vrijdag (5)
jesse.smale@delteyk.nl

Yvonne Boss

Leerkracht groep 6
Maandag, dinsdag, vrijdag
yvonne.boss@delteyk.nl

Nicole van Batenburg

Leerkracht groep 6 en groep 7
Woensdag groep 7
Donderdag en vrijdag groep 6
nicole.vanbatenburg@delteyk.nl

Chantal het Lam

Leerkracht groep 7
Maandag en dinsdag, donderdag en vrijdag
chantal.hetlam@delteyk.nl

Justin Vos

Leerkracht groep 8
Maandag t/m vrijdag
justin.vos@delteyk.nl

 

Ondersteunend

Lieke van Kooten

Intern begeleider
Dinsdag en donderdag
Maandag groep 1/2 b lieke.van kooten@delteyk.nl

Eva Vernooij

Onderwijsassistent
maandag-, dinsdag- en donderdagmorgen
eva.vernooij@delteyk.nl

Administratief medewerker

Woensdag
administratie@delteyk.nl

Corine van Os

Directeur
Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
corine.vanos@delteyk.nl